فعالیت مونیخ ژورنال گسترش میابد

0 139

قرار است فعالیت های رسانه ای مونیخ ژورنال در سطح داخلی و خارجی گسترش یابد.

اعضا و هیئت رئیسه جدید مونیخ ژورنال طی نشست مشورتی در مقر این رسانه بر توسعه و گسترش فعالیت های این رسانه در شهر مونیخ، ایالت بایرن و در سطح خارج از آلمان تاکید نمودند.

اگرچه تا کنون مجله مونیخ ژورنال با حمایت تخنیکی و مالی نهاد اجتماعی-فرهنگی امید چاپ و نشر گردیده است، اما اعضا و هیئت رئیسه جدید این رسانه در نظر دارد تا ضمن تسریع روند چاپ شماره های بعدی مجله مونیخ ژورنال، همچنان ویب سایت مونیخ ژورنال نیز با موضوعات مهم روز ، مسایل فرهنگی و فعالیت های اجتماعی به انعکاس آگاهی بپردازد.

در تازه ترین نشست مشورتی اعضا و مسئولین مونیخ ژورنال در شهر مونیخ، قرار برین شد تا در آینده نزدیک رادیو مونیخ – فارسی نیز به فعالیت آغاز نماید.

در حاشیه این نشست، هییت رهبری نهاد فرهنگی-اجتماعی امید و هیئت مدیره مونیخ ژورنال از فعالیت موثر مشاور ارشد این رسانه تقدیر به عمل آوردند.

مونیخ ژورنال رسانه ای مستقل و آزاد است که در سال 2018 میلادی در چوکات نهاد اجتماعی – فرهنگی امید یا OSCO در شهر مونیخ کشور آلمان تاسیس شده است.
این رسانه بتازه گی از سوی جمعی از خبرنگاران با تجربه و حرفه ای افغان، در قالب مجله ، ویب سایت  و رادیو با محوریت پرداختن روی موضوعات فرهنگی ، اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی مرتبط با افغانستان، اروپا و جهان فعالیت می کند.
دفتر مرکزی این رسانه در شهر مونیخ آلمان واقع بوده و در نظر است تا در آینده نمایندگی های آن در دیگر شهر های بزرگ آلمان نیز ایجاد شود.

گزارش: خیر احمد ساغرمل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.